Demi Lovato Source
Добре дошли в българския фен форум за Деметриа Ловато.
Тук ще намерите всичко ново около нея .. ;)
Регистрирайте се!
Demi Lovato Source
Добре дошли в българския фен форум за Деметриа Ловато.
Тук ще намерите всичко ново около нея .. ;)
Регистрирайте се!
Demi Lovato Source
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Source

Bulgarian forum dedicated to the actress and singer Demi Lovato
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Статия от Daily Mail UK.

Go down 
АвторСъобщение
Demi ♥
Админ
Админ
Demi ♥


Брой мнения : 131
Points : 942
Reputation : 1
Join date : 21.01.2012
Age : 26
Местожителство : Варна

Статия от Daily Mail UK. Empty
ПисанеЗаглавие: Статия от Daily Mail UK.   Статия от Daily Mail UK. Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:49 pm

''Миналата седмица видяхме края на МОУП, така че какъв по добър начин да се отбележи края на една ера от един зрял нов външен вид. Селена Гомез е още в началото на преминаването от дете-звезда към възрастна поп звезда и актриса. 19годишната звезда показа една по-зряла външност, когато пристигна в House of Blues на булевард Сънсет. Актрисата и певица държа втория годишен концерт за Уницеф на историческия музикален форум в Западен Холивуд и сините и лилавите екстеншъни не бяха единственото нещо, което уловиха очите ни. Гледайки по-скоро порасналия вид на макси-полата, тийн звездата носеше блуза, която разголва леко корема й. Бялата блузка беше скъсена до средата, оставяйки две зони на корема за шоуто. Гомез носеше дълъг гердан със дълга висулка, която стига до пъпа. Тя завърши с розова лента около китката си, за да признае благотворителната организация, на която помага да се спасят животи на деца. По-рано през деня, Селена изрази вълнението си за събитието, проведено по известната ивица на Лос Анджелис. Тя сподели в туитър: ''Всички готови ли сте за шоуто тази вече на Уницеф? Ще се видим след 5 часа.'' Шоуто бе приветствано с приятели на Сел от групата Big Time Rush. Цяла седмица имаше слухове, че Джъстин Бийбър планира изненадваща поява, която се оказа вярна. Селена също е приятелка с Ашли Тисдейл, Гомез постна снимка на тях и още две момичета от проекта. Тя написа: ''Много любов за шоуто на Уницеф :)'' Селена е посланик на Уницеф от 2 години, тя е пътувала до Гана и Чили за да привлече вниманието на определени въпроси. През 2011г. тя помогна за стартирането на Celebrity Tap, което повиши парите за подпомагане на Уницеф да осигури вода и канализация в Того, Централноафриканската република и Виетнам. В списъка с песни беше и песен на Miranda Lambert, която Сел изпя за майка си, която претърпя аборт миналия месец. Гомез също обяви, че Итън Робъртс напуска групата и му пожелава най-доброто за неговите бъдещи проекти.


Наскоро Селена каза сбогом на телевизионното си аз, свършвайки МОУП. Ето какво написа Селена за края на магьосниците, в фейсбук: '' Хоора, аз честно казано не мога да ви благодаря достатъчно, че бяхте част от най-добрите 4 години от живота ми! Магьосниците са толкова важни за мен за мен и аз съм толкова щастлива, толкова много от вас гледаха цялото шоу от началото до края. Много ми хареса целия опит и съм толкова благодарна за това. Обичам ви хора! Надявам се да продължа да правя неща, които ще обичате да гледате! :) ''
Върнете се в началото Go down
https://demilovato-source.bulgarianforum.net
 
Статия от Daily Mail UK.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demi Lovato Source  :: Музикални звезди :: Селена Гомез-
Идете на: