Demi Lovato Source
Добре дошли в българския фен форум за Деметриа Ловато.
Тук ще намерите всичко ново около нея .. ;)
Регистрирайте се!
Demi Lovato Source
Добре дошли в българския фен форум за Деметриа Ловато.
Тук ще намерите всичко ново около нея .. ;)
Регистрирайте се!
Demi Lovato Source
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Source

Bulgarian forum dedicated to the actress and singer Demi Lovato
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Деми Ловато говори за приятелството и с Майли Сайръс в интервю пред списаниеSeventeen

Go down 
АвторСъобщение
Dirty Little Liar.
Напредващ
Напредващ
Dirty Little Liar.


Брой мнения : 33
Points : 63
Reputation : 0
Join date : 21.01.2012

Деми Ловато говори за приятелството и с Майли Сайръс в интервю пред списаниеSeventeen Empty
ПисанеЗаглавие: Деми Ловато говори за приятелството и с Майли Сайръс в интервю пред списаниеSeventeen   Деми Ловато говори за приятелството и с Майли Сайръс в интервю пред списаниеSeventeen Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:59 pm

Както вече знаете Деми Ловато ще бъде на корицата на списание 'Seventeen' през месец февруари 2012 година. В интервюто за списанието (Seventeen) тя говори за мрачните и дни и как тя е успяла да преодолее всичко, което и и се е случило, както и кои части от тялото си обича най-много. Също така по време на интервюто си, тя започна да говори за приятелството си с Майли Сайръс. Вижте:
"Няма значение колко пъти сме се карали, ние винаги ще бъдем част от живота на другата. Майли и аз сме много остроглави, така че когато се караме става брутално и звучим като: 'Ние никога няма да бъдем отново приятелки!'. След два дни, ние сме като: 'Аз те обичам и ми липсваш!'"
Върнете се в началото Go down
 
Деми Ловато говори за приятелството и с Майли Сайръс в интервю пред списаниеSeventeen
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли Сайръс препоръчва на Деми Ловато да се отпусне
» Деми говори за приятелските си отношения с Майли Сайръс
» Майли Сайръс Биография
» Фен №1 на Деми
» Биография на Деми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demi Lovato Source  :: Деми Ловато - Актриса и красива певица :: Дискусии и новини-
Идете на: